O nas - chemirol logotyp 2018 haslo

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Chemirol”
sp. z o.o. powstało w roku 1990 w Mogilnie.

Od przeszło 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania w rolnictwie i gromadzimy potencjał wiedzy oraz doświadczenia, a każdego dnia nasi specjaliści potwierdzają pozycję naszej marki w branży, doradzając i reagując na potrzeby zadowolonych Klientów.

W 2007 roku podjęliśmy decyzję o stworzeniu sztabu specjalistów odpowiedzialnych za doświadczenia i rozwój produktów. Efektem ich pracy było budowanie rosnącej pozycji eksperckiej, a potwierdzeniem tego – gromadzenie zaplecza wiedzy agrodoradczej, możliwość odniesienia do własnych zasobów badawczych, a w konsekwencji rejestracja pierwszych marek produktów przeznaczonych do ochrony roślin.

Konsekwentnie rozbudowujemy portfolio produktów w sektorze środków ochrony roślin, które obejmuje już 20 marek, dzięki czemu zwiększa się udział w rynku rozwiązań konkurencyjnych cenowo, a ponadto ofertę uzupełnia szeroka gama komplementarnych biostymulatorów i nawozów dolistnych.

Dziś, po trzech dekadach jesteśmy dumni z faktu, że oferujemy sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dbamy o fachowość doradztwa, a nasze innowacje wdrażamy w poszanowaniu dla tradycji i etosu branży. Każdego dnia ponad 900 pracowników PUH Chemirol potwierdza swoją pracą, ambicją i zaangażowaniem, że marka Chemirol łączy się tylko ze sprawdzonymi, pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami.