O nas - logo innvigo

INNVIGO to polska firma obecna na wszystkich ważnych rynkach rolniczych świata.

INNVIGO to polski producent środków ochrony roślin, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią główne uprawy rolnicze w Polsce i za granicą. Nazwa firmy odzwierciedla nasze podejście do rozwoju biznesu: INNVIGO to innowacja, energia, wigor, zaangażowanie i zapał do działania. 

Od początku powstania naszej firmy a więc od 2015 roku naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie producentom rolnym skutecznych rozwiązań w ochronie ich upraw przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności ekonomicznej. Pierwotnie nasze produkty oparte były na dobrze znanych i sprawdzonych substancjach czynnych.

Przez sześć lat naszej działalności z sukcesem wprowadziliśmy na rynek również bardziej zaawansowane produkty, które zawierają unikalne połączenie wielu składników, np. herbicyd Fundamentum 700 WG czy fungicyd Kier 450 SC. W portfolio naszej firmy mamy już ponad 50 środków ochrony roślin z kategorii herbicydy, fungicydy, insektycydy, regulatory wzrostu, zaprawy i nawozy donasienne. W oparciu o nasze środki można zbudować kompletną technologię ochrony głównych upraw, tj. zbóż, kukurydzy, rzepaku czy buraków cukrowych.  Oferujemy także szereg solidnych rozwiązań do wielu innych upraw, w tym do sadownictwa i warzywnictwa.

Równolegle z intensywnym rozwojem na rodzimym gruncie INNVIGO wkracza na zagraniczne rynki, zarówno europejskie, jak i odległe, np. dalekowschodnie. Z powodzeniem wprowadziliśmy nasze produkty do kompleksowej ochrony rzepaku i zbóż w takich krajach jak Czechy, Słowacja, Rumunia, Ukraina czy Węgry. W sumie, prowadzimy sprzedaż w  12 krajach i stale pracujemy nad poszerzeniem  rynków w różnych częściach świata. Dokładamy wszelkich starań, aby stale udoskonalać naszą ofertę i dostarczać producentom  sprawdzone technologie, których stosowanie umożliwia zwiększenie efektywności produkcji rolnej.  Zależy nam na budowaniu rekomendacji opartych na rzeczywistych obserwacjach polowych. Corocznie dział Badań i Rozwoju INNVIGO realizuje badania polowe zlokalizowane na naszych platformach demonstracyjnych. Tylko w ostatnim roku przetestowaliśmy blisko 2000 kombinacji polowych w całej Polsce. Oprócz badań polowych realizujemy szereg projektów w warunkach laboratoryjnych i szklarniowych.